środa, 11 maja 2011

how to wear to the work

Jak modnie wyglądać w pracy?

Dzisiaj wprowadzę trochę koloru dla osób, które pracują w firmach o mniej zaostrzonych kryteriach dress codu. Pamiętacie stare przysłowie, "jak nas widzą, tak nas piszą"? Przysłowie jak najbardziej aktualne, nasz strój świadczy o naszym profesjonalizmie i podejściu do pracy, jak również o nas samych. Ponieważ w pracy spędzamy min. 40 godzin tygodniowo warto zainwestować w siebie i w nasze samopoczucie. 

How to look fashionable at work?

Today I make a bit of color for people who work for companies with less stringent criteria code dress. Remember the old adage, "as they see us, so they write"?
 Proverb as the most up to date, our costume shows our professionalism and approach to work, as well as about ourselves. Since we spend at work 40 hours per week we must invest in yourself.
Poniżej ołówkowa sukienka przed kolano w kolorze moreli. Mały dekolt i krótki rękaw sprawiają, że ta sukienka jest idealna do noszenia w pracy. Palce u stóp zakryte, delikatny makijaż pozwalają stwierdzić że jest to idealny outfit. Powinno się spiąć włosy, ale :) dzisiaj dress code miękki. 


Poniżej świetna kolorystyka, żywa i soczysta. Bardzo mi się podoba, ale naniosłabym kilka zmian. Zamiast krótkich spodenek, założyłabym długie i została przy beżowych pełnych butach.


Piękny habrowy kolor. Świetne zestawienie. Dalej będę się trzymała sztywno zasady "pełne buty". Sukienka minimalnie za krótka.źródło/source: asos

2 komentarze:

  1. Pracowita, ułożona, a zarazem seksowna i pewna siebie? Jak najbardziej! Kobieta sukcesu musi pokazać swoje prawdziwe oblicze. A odwaga jest tutaj bardzo ważna. Wielkie brawa za czerwony kolor :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do zapoznania się z moimi kolekcjami :)
    www.duvellger.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...